Onlangs verscheen bij Boekerij The Terminal List, de eerste James Reece-thriller van Jack Carr. Carr is een ex-Navy SEAL die in Amerika veel furore maakt met de Reece-serie. Daar heeft Carr inmiddels acht thrillers op zijn conto staan.
De Nederlandse lezer kan zich dus vanaf nu op de boeken van Carr storten, maar: de naam The Terminal List doet wellicht een belletje rinkelen. En dat is goed mogelijk, want op Amazon Prime is de gelijknamige serie te zien. In de hoofdrol spelen Chriss Pratt en Taylor Kitsch. De serie is zo succesvol, dat er inmiddels een spin-off te zien is: Dark Wolf.
Wij spraken met Jack Carr in onze ThrillZone Podcast. Over de boeken, de series, en zijn carriere als auteur. Je beluistert de ThrillZone Podcast op je favoriete podcastkanalen, maar in elk geval op Spotify. Via deze link kom je bij de aflevering uit.
Ik ben Marinus van de Velde, van bouwjaar 1984. Ik mag mezelf de eigenaar noemen van ThrillZone! Ik lees al van jongs af aan. Mijn interesses liggen breed; Scandi, Nederlandstalig, spionage, maar ik vind Baldacci en Lee Child bijvoorbeeld ook geweldig. Lezen voor ThrillZone betekent soms het oprekken van je comfortzone en dat lukt goed!
Schrijf jouw recensie!