Marelle Boersma draait al ruim twintig jaar mee als thrillerauteur. Ze is bekend geworden door haar Ik vertrek-thrillers, maar schreef (veel) meer thrillers. Onlangs vierde ze haar jubileum, wat tegelijkertijd ook de publicatie was van haar nieuwe boek: Modelmoord.
Waarover gaat Modelmoord? Glamour, gevaar en een dodelijk geheim…
Topmodel Bo lijkt het perfecte leven te leiden: luxe reizen, exclusieve feestjes en een droomvilla op Malta met haar vriend Nick. Maar achter de glitter en glamour schuilt een harde wereld. De moordende concurrentie zet Bo ertoe aan een riskant afslankmiddel te gaan gebruiken.
Dan ontdekt ze dat Nick haar bedriegt. Op een feest van het modellenbureau wordt haar grootste rivaal – én Nicks nieuwe geliefde – dood aangetroffen. Is Bo de dader, of is zij het volgende slachtoffer?
Wat zeggen lezers?
‘Fijne thriller over jaloezie, ontrouw en verkeerde keuzes.’ Inge van der Steeg, Nouveau
Schrijf jouw recensie!