20-jarig schrijversjubileum Marelle Boersma & boekpresentatie Modelmoord
Op een prachtige locatie, Kasteel Hoekelum in Bennekom vierde Marelle Boersma het behalen van de mijlpaal van 20 jaar schrijver zijn. ThrillZone was erbij aanwezig.
Een cadeautje was het onverwachts toch nog prachtige weer, waardoor de aftrap van de middag, een high tea, buiten kon plaatsvinden. Boersme mengde zich in het gezelschap wat zeer divers was. Medeauteurs, uitgevers, bookbloggers, lezers, vrienden en familie.
Na al deze gezelligheid verplaatsten we ons naar het koetshuis, alwaar, in stijl van het ook vandaag te presenteren nieuwe boek Modelmoord een rode loper uitlag in het midden van de zaal. Marella nam ons mee in haar schrijvers-verleden, aan de hand van de boeken, die steeds op de rode loper werden gepresenteerd, door haar familieleden. Het maakte extra duidelijk hoe veelzijdig deze Nederlandse schrijfster is!
De stapel boeken achter haar groeide maar door. Veel van haar boeken zijn gekoppeld aan een maatschappelijk thema, waardoor ze er niet alleen een spannend verhaal van maakte, maar de lezer ook de ogen voor een misstand in de wereld wilde openen. Ze vertelde ons hoe het dan gebeurde, dat mensen contact met haar zochten, met een persoonlijk verhaal en zij er dan uiteindelijk een boek over schreef.
Toen dit haar echter een gegeven moment te zwaar werd, ging ze op zoek naar een andere vorm. Toen zij besloot te emigreren naar Portugal, kondigde een nieuw boeken-thema zich aan: de ‘Ik-vertrek-thrillers’. Vol enthousiasme liet ze ons weten dat ze heel graag met Jan de research-reizen had gemaakt voor die boeken.
Met hun terugkeer naar Nederland is haar nieuwste boek Modelmoord weer een boek geworden met een maatschappelijke context, waarin een probleem uit de modellenwereld een rol speelt. De onmogelijke eisen die aan jonge meisjes gesteld worden om te voldoen aan een schoonheidsideaal en wat ze daarvoor doen en laten. Met alle gevolgen van dien. Dit heeft Marelle dan natuurlijk wel weer in een spannende thriller gegoten!
De overduidelijk aanwezige roze kleur tijdens dit feest was gekoppeld aan Modelmoord, wat diezelfde knal-kleur aan de zijkanten heeft. Natuurlijk kreeg ThrillZone een exemplaar mee ter lezing en recensering, met handtekening van Marelle erin!
Sinds ik kon lezen, dook ik in een boek. Als kind las ik graag sprookjesboeken. Even een andere wereld instappen en daar dingen meebeleven die in het echt niet kunnen, vond ik prachtig. Het verplichte boeken lezen voor mijn schoolexamen vond ik geen straf en wellicht ben ik een van de weinige leerlingen die daadwerkelijk alle boeken van haar lijst helemaal heeft gelezen!
Ik geniet tegenwoordig ter ontspanning van spannende boeken, historische romans, fantasy en science fiction, maar uitstapjes naar andere genres maak ik ook wel. Belangrijk voor mij aan een boek is dat ik graag meegenomen word naar een andere wereld, een ander milieu of een andere cultuur. Bij een thriller vind ik het belangrijk dat het lang spannend blijft en dat ik nieuwsgierig word gemaakt naar de personen in het boek.
Write your review!